מזיקים בגינה

עמוד הבית פורומים פורום גינון מזיקים בגינה

• This topic has 3 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 9 שנים, 3 חודשים by אדיגן דוד – אדיגן תכנון ועיצוב גינות.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    מזיקים בגינה

רציתי לדעת מה אפשר לעשות נגד מזיקים שפוגעים בצמחיה בגינה

מזיקים בגינה

דנית שלום רב !

ישנם אופציות שונות בטיפול במפגעי הגן וכדי לקבוע כיצד יתבצע הטיפול ראשית יש לזהות את סוג המזיקים –  מזיקי הקרקע או מעופפים, השוק מציע חומרים שונים כגון: הדברה מגורענת בשחרור מבוקר, וכן  הדברה מסיסה  נוזלית לריסוס וחומרים נוספים ללא תרכובת כימית – בחירת סוג החומר נעשה ע"פ זיהוי המאפיינים.

אם את מעונינת לרכוש את החומר לבד צלמי את המפגע ואת הפוגע כלומר, תוכלי לצלם את המזיק ואת התוצאה על הצמחים כך יוכלו לזהות היטב את הבעיה  ולתת לך את החומר היעיל ביותר.

מתוך גישה אחראית אינני יכול לנקוב בחומר מסויים ללא מידע אודות סוג המזיק, ודבר נוסף, לא תמיד חייב באמת לבצע הדברה, הטבע פשוט דואג לתקן את עצמו בטבעיות באופן מחזורי.

בברכת הצלחה – אדיגן

מזיק בלילך

הלילך שלי התכסה בכתמים קטנים,נקודות לבנות,נראה לי שכל הענפים יבשים,אם כי החלק התחתון עדיין ירוק,האם זו פטריה?האם זה סימן שהלילך מת או שניתן לטפל

כמה יפה פורח הלילך

אני מציע לא לעשות כלום עד תחילת האביב ואז לעשוות גיזום חידוש או גיזום לכל הענפים היבשים כך הכל יתחדש במהירות עם פריחת האביב – בהצלחה.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.