דשא סינטטי קיסר

עמוד הבית פורומים פורום גינון דשא סינטטי קיסר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    דשא סינטטי

דשא סינטטי איכותי ומסודר לכל השנה,  בכל עונה ועונה. לגבי הסוגיםףף הכי טוב להתייעץ בחנות עצמה.

הדשא

דשא סינטטי , לא בכל מקום קונים, ג בנושא הזה יש לעשות בחירה נכונה ונבונה.

דשא סינטטי קיסר

שלום לחבר'ה בפורום, רציתי לברר אם כדאי לי יותר להתקין דשא סינטטי נאפוליאון או אולי דשא סינטטי קיסר? ההבדל למ"ר הינו משהו בסביבות 35 ₪,הבעיה שיש לי הרבה מטרים בגינה מה עושים ובאיזה דשא כדאי לי לבחור? תודה רות

מדשאה סינטטית

רות שלום רב !

ראשית יש לקחת בחשבון שפריסת מרבד דשא בשטח שאינו מוצל גורם בחלוף שנים לדהייה ואיבוד הגוון המקורי – זה מה שקורה לכל פלסטיק שנמצא כמה שנים בשמש חשופה ( עם או בלי uv ) ,  בנוסף, מרבד על שטח גדול מאוד וגם קטן יוצר בקיץ משטח חם ולוהט שאינו מפתה או מזמין לא בישיבה ולא בדריכה, למעשה כל הטמפרטורה הסביבתית משתנה, כדאי להחליט לגבי סוגי דשא בהתאם למטרת פריסתו כלומר, מה היעוד בשימוש למה אנו מעוניינים בכך וכיצד נתאים אותו  לתועלת הרצויה.

ברור ( כמו על שטיח בתוך הבית ) כי מרבד גבוה יותר הוא רך ונעים יותר בישיבה או בדריכה אך אפקט קליטת החום גדול יותר, אך במידה והמטרה התכליתית היא אסטטיקה  בלבד אפשר להסתפק במרבד נמוך יותר, באופן אישי לא מצאתי הבדלים מהותיים בין 38 ממ ואילך.

ההתייחסות שלך אינה בהכרח צריכה להתמקד בשם, כל יבואן יכול להצמיד את השם השיווקי שנראה לו, כדי להגיע להחלטה בבחינת סוף מעשה במחשבה תחילה – בקשי לראות את המוצר בשטח עצמו ובאותם תנאי שמש זהים לשטח שלך, לא דשא שנפרס אתמול שלשום אלה דשא שנפרס לפני מספר שנים ( תתפלאי אייך זה נראה ).

אחריות – למה מתכוונים כשאומרים אחריות, אחריות על דשא סינטטי מסתכמת בכך שהמוצר לא יפרם במהלך תקופת האחריות ואכן נדיר שקורה מצב שכזה, לסיכום דשא יקר יותר לא יקנה לך תועלת מרובה יותר מדשא שעלותו בין 90 – 110 ש"ח למטר רבוע ללא התקנה בדומה לדשא מדגם זאוס – התקנה התבצעה בשטח שמש מלא לפני 4 שנים –

דשא סינטטי Gan-Ginun

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.