דשא אלטורו

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    דשא אלטורו

שלום, שמי מאיר הייתי רוצה לשאול לדבי דשא, אני כרגע מקים גינה ודשא חדש המליצו לי על דשא אלטורו האם הוא מומלץ? טווח המחירים? תודה רבה, מאיר

דשא אל טורו

נעים ורך בדריכה ומגע, עלווה דחוסה ומתאימה לדריכה וכשטח משחק לילדים, יחסית נוח לטיפול ואינו דורש תחזוקה רבה, זן מוצלח ופופולארי שמשתלב היטב בגינות רבות ברוב האזורים בארצנו, עמיד על סף חצי צל אם כי נראה היטב עם 6 שעות שמש, חזק עמיד ומשתקם מנזקים טבעיים, בחורף מאבד את מרקם הגוון תלוי בתנאי האקלים בסביבתך, הכנה מוקדמת איכותית וביחס מקצועי תניב מרבד מוריק ויפה, יש להקפיד על שיפוע של 2% והצנעת יסודות הזנה כגון קומפוסט או הומוס, מומלץ לפזר דיזיקטול גרגרי לפני פריסת המרבדים ולפרוס אותם בדומה לבנייה בבלוקים, רצוי לבצע תיחום בגבולות המדשאה ובכך למנוע התפרסות קנה שורש לערוגות הצמחים מסביב אם ישנם כאלו, הדשא מגיע ללא שורשים לכן יש להקפיד כי העלווה תאה לחה עד הצצה וקליטת השורשים באמצעות השקיה יומית במספר פעימות כ – 5 דקות בממוצע לכל פעימה, להקפיד על הצבת ממטירים חופפים בשליש ולבצע בדיקה לשווי אחידות הפיזור – נציב מספר קופסאות ריקות ונפתח מים, אם באחת הקופסאות ישנו פער של 10-15% יש לבצע כיוון גזרה והתאמת פיה כנדרש, תוספות קומפוסט יש לבצע לקראת סיום החורף ולא בתחילתו כיוון שרוב החומר נשטף – אין שום אפקט ממשי בדישון מדשאה באמצעות דשן גרגרי בשחרור מבוקר, בחורף הדשא מאבד את חיוניותו לכן מומלץ כבר בהכנת השטח להטמין כ – 1000 פקעות ל – 100 מטר רבוע כך המדשאה תתכסה במרבד פריחה מהמם
    שיעלם עם הכיסוח הראשון ויופיע שוב בחורף הבא.

הנה דוגמא שנייה אחת לאחר סיום פריסת דשא אל טורו – ישובי גדרות 2008

עיצוב גינה גדרה
    מדשאה דשא אל טורו  Gan-Ginun

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.