עלות הקמת גינה

עמוד הבית פורומים פורום גינון עלות הקמת גינה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    עלות הקמת גינה

הי שוש,
    אני מבין שקשה להעריך עלות בפורום, אבל אני אשמח לקבל הערכה של מחיר (כי קיבלנו הצעות מחיר מטורפות….)
    גינה כולל שבילים (מדרך), דשא, עצים (לא מאוד בוגרים). סגנון ארץ ישראלי / אנגלי. קצת פראי, עצי פרי וקצת נשירים… השטח יחסית מוכן לעבודה (נקי ודי מסודר).
    גודל הגינה בערך 350-400 מטר. מה יהיה הערכת מחיר לכזו גינה?

תודה על ההבנה ואשמח לעזרה,
    דני.

עלות הקמת גינה
    דניאל שלום רב !

נדמה לי כי השאלה כמה עולה להקים גינה היא השאלה הנפוצה ביותר, אז הנה התשובה לך ולאחרים שמתכוונים לשאול שאלה זאת בעתיד.

במהלך התמחותי בסגנונות גינון שונים בעולם עבדתי לפרנסתי אצל קבלני גינון שונים וכך התודעתי לגישה העסקית הנהוגה בחו"ל שעניינה תמחור עלויות טרם רכישת מוצר או קבלת שירות, שם הלקוח אומר לנותן השירות את סכום מסגרת התקציב מראש כלומר, הלקוח יכול לבקש מגנן או יותר הצעה המתבססת על תמחור עלויות מוגדר וברור , באופן זה יכול הלקוח לברור מבין כמה הצעות ולהחליט מה תואם יותר לציפייותיו,

מתוך השאלה שלך עולה כי המחיר מהווה את המרכיב הדומיננטי בהחלטה ולצערי זו אינה דרך נכונה לקבלת החלטה, ראשית אתה צריך לצמצם את הרשימה לבעלי מקצוע מקצועיים ולאחר מכן לעסוק בתמחור ואלו הטעמים לכך:

בין שתשקיע בגינה יוקרתית או בגינה בסיסית ודלת אמצעים התוצאה עומדת על קרן הצבי כאשר הביצוע הוא פרוביזורי, לכן השאלה הראשונה עוסקת באיכותו מקצועיותו ונסיונו של נותן השירות, העובדה שהצעות המחיר לטעמך מטורפות אינם מעידות שכך הדבר, ראשית אתה אינך בעל מקצוע וממילא לא תוכל לעמוד על טיבם של הניואנסים והפרמטרים בעלי היבטים מקצועיים, היבטים אלו אחראים על חוסנה התפתחותה ושרידותה של הגינה לא רק כמוצר מוגמר יפה ומרשים המתקבל עם סיום בניית הגינה אלה כמוצר עמיד שילווה אותך ואת משפחתך לאורך שנים רבות ללא תקלות וללא נזקי תשתית.

זכור, לא בוחרים גנן בגלל סימפטיה שירות אדיב וגישה סובלנית, תכונות אלו חשובות מאוד ליצירת כימיה עם הלקוחות אך אין בתכונות אלו כדי להעיד על יכולתו המקצועית של האדם,  פער תמחורי אינו נובע לרוב מתוך חלל ריק, בביצוע מקצועי מדובר בחומרים בעלי תקינה שעברו את סף המבחן בתנאי שטח ולאורך שנים רבות, תהליך היישום מדורג וממושך יותר מאשר הליך בידי חאפר מקצועי.

הקמת גינה Gan-GInun

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.