משתלת דרויאן

starstarstarstarstar

אודות משתלת דרויאן

משתלת דרויאן הוא עסק משפחתי שהוקם ע"י דוד דרויאן לפני למעלה מ 30 שנה ופרוס על שטח של כיותר מ 7 דונם, כיום מדובר באחת המשתלות הגדולות, היפות והמאורגנות באזור הנגב כולו המשתלה ממוקמת על כביש חצרים בבאר שבע (סמוך לבית העלמין הישן). משתלת דרויאן היא המשתלה הגדולה והוותיקה בבאר שבע ובנגב כולו.
משתלת דרויאן כיום נותנת מענה לגננים מהסביבה וללקוחות פרטיים אשר מעונינים לבנות גינה חדשה ,לרכוש ציוד למערכות השקיה ודישון, ציוד לבריכות נוי, חומרי דישון וחיפוי , עציצים, מחצלות במבוק וכיסויים שונים לגדרות, מחלקה לצמחי בית ומבחר עצום של צמחי גן.
במשתלה ניתן גם לקבל יעוץ מקצועי בנושאים כגון הכשרת קרקע, הדברת מזיקים ודישון הגינה הקיימת. המשתלה מבצעת גם פרויקטים גדולים של הקמות חלקות גינון שונות מהגינה הביתית ועד חלקות גינון במפעלים וועדי בתים. במשתלה קיימת גם חנות פרחים ומתנות אשר ניתן לשלוח דרכה פרחים לכל אירוע עם תוספות שונות כמו שוקולד ובלונים. החנות מנוהלת ע"י שזרנית מקצועית ופתוחה לקהל לפי שעות פתיחת המשתלה.
משתלת דרויאן נותנת שירותיה לגופים רבים כמו שב"ס, אונ' בן גוריון, בי"ח סורוקה, מועצות אזוריות (שגב שלום, בני שמעון), משרד הביטחון - המח' להנצחת החייל, עיריית ב"ש , החברה להגנת הטבע ועוד הרבה אחרים.

שכונה ט' כביש חצרים באר שבע

starstarstarstarstar
May 15, 2023

משתלה מעולה! מומלצת מאוד עם מחירים ממש טובים, לדעתי הכי טובים באזור באר שבע.

mygaomrh_admin
mygaomrh_admin

בתי עסק נוספים בתחום